Advarsel

Indberet resultat

Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Resultat
117796 02-10-2022 10:00 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - Tuse IF 2 -
117797 02-10-2022 10:00 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 3 - Lynge-Broby IF -
117822 02-10-2022 10:00 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - FC Storebælt -
117823 02-10-2022 10:00 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 B 73, Slagelse 2 - Ledig plads -
117830 02-10-2022 10:00 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Kr.Hyllinge IF - Tuse IF 1 -
117831 02-10-2022 10:00 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 2 - Nykøbing IF -
117842 02-10-2022 10:00 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Benløse IF - Hg Fodbold -
117843 02-10-2022 10:00 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Hg Fodbold blå 2 - Raklev G&I -
118280 02-10-2022 10:00 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jystrup IF 1 - Vestermose IF -
118281 02-10-2022 10:00 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jystrup IF A - Tuse IF -
117798 02-10-2022 10:20 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Kværkeby IF - Mørkøv IF 1 -
117799 02-10-2022 10:20 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Lynge-Broby IF - B 73, Slagelse 1 -
117832 02-10-2022 10:20 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Kr.Hyllinge IF 2 - Lynge-Broby IF -
117833 02-10-2022 10:20 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Nykøbing IF - Kr.Hyllinge IF -
117844 02-10-2022 10:20 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Benløse IF 2 - Løve IF -
117845 02-10-2022 10:20 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Raklev G&I - Benløse IF -
117824 02-10-2022 10:30 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 B 73, Slagelse 2 - FC Storebælt -
117825 02-10-2022 10:30 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Ledig plads - B 73, Slagelse 1 -
118282 02-10-2022 10:30 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jystrup IF A - Vestermose IF -
118283 02-10-2022 10:30 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF - Jystrup IF 1 -
117800 02-10-2022 10:40 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 2 - Kværkeby IF -
117801 02-10-2022 10:40 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Mørkøv IF 1 - Tuse IF 3 -
117834 02-10-2022 10:40 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 1 - Kr.Hyllinge IF 2 -
117835 02-10-2022 10:40 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Lynge-Broby IF - Tuse IF 2 -
117846 02-10-2022 10:40 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Hg Fodbold - Benløse IF 2 -
117847 02-10-2022 10:40 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Løve IF - Hg Fodbold blå 2 -
117802 02-10-2022 11:00 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Kværkeby IF - Lynge-Broby IF -
117803 02-10-2022 11:00 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 3 - B 73, Slagelse 1 -
117826 02-10-2022 11:00 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 -
117827 02-10-2022 11:00 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 FC Storebælt - Ledig plads -
117836 02-10-2022 11:00 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Kr.Hyllinge IF 2 - Nykøbing IF -
117837 02-10-2022 11:00 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 2 - Kr.Hyllinge IF -
117848 02-10-2022 11:00 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Benløse IF 2 - Raklev G&I -
117849 02-10-2022 11:00 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Hg Fodbold blå 2 - Benløse IF -
118284 02-10-2022 11:00 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jystrup IF 1 - Jystrup IF A -
118285 02-10-2022 11:00 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Vestermose IF - Tuse IF -
117804 02-10-2022 11:20 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Mørkøv IF 1 - Tuse IF 2 -
117805 02-10-2022 11:20 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 3 - Kværkeby IF -
117838 02-10-2022 11:20 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Lynge-Broby IF - Tuse IF 1 -
117839 02-10-2022 11:20 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 2 - Kr.Hyllinge IF 2 -
117850 02-10-2022 11:20 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Løve IF - Hg Fodbold -
117851 02-10-2022 11:20 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Hg Fodbold blå 2 - Benløse IF 2 -
117828 02-10-2022 11:30 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 FC Storebælt - B 73, Slagelse 1 -
117829 02-10-2022 11:30 5-mands - U13 drenge(Begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Ledig plads - B 73, Slagelse 2 -
118286 02-10-2022 11:30 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Vestermose IF - Jystrup IF 1 -
118287 02-10-2022 11:30 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF - Jystrup IF A -
117806 02-10-2022 11:40 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - Mørkøv IF 1 -
117807 02-10-2022 11:40 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 2 - Lynge-Broby IF -
117840 02-10-2022 11:40 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Kr.Hyllinge IF - Lynge-Broby IF -
117841 02-10-2022 11:40 5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 1 - Nykøbing IF -
117852 02-10-2022 11:40 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Benløse IF - Løve IF -
117853 02-10-2022 11:40 5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Hg Fodbold - Raklev G&I -
117808 02-10-2022 12:15 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 B 73, Slagelse 2 - Tuse IF 4 -
117809 02-10-2022 12:15 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Mørkøv IF 2 - Ørslev Solbjerg -
117810 02-10-2022 12:35 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Hashøj IF - Raklev G&I U11 -
117811 02-10-2022 12:35 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Tuse IF 1 - B 73, Slagelse 2 -
117812 02-10-2022 12:55 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Tuse IF 4 - Mørkøv IF 2 -
117813 02-10-2022 12:55 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Ørslev Solbjerg - Hashøj IF -
117814 02-10-2022 13:15 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Raklev G&I U11 - Tuse IF 1 -
117815 02-10-2022 13:15 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 B 73, Slagelse 2 - Ørslev Solbjerg -
117816 02-10-2022 13:35 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Tuse IF 4 - Hashøj IF -
117817 02-10-2022 13:35 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Mørkøv IF 2 - Raklev G&I U11 -
117818 02-10-2022 13:55 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Hashøj IF - Tuse IF 1 -
117819 02-10-2022 13:55 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Raklev G&I U11 - B 73, Slagelse 2 -
117820 02-10-2022 14:15 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Ørslev Solbjerg - Tuse IF 4 -
117821 02-10-2022 14:15 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Tuse IF 1 - Mørkøv IF 2 -