Advarsel

Indberet resultat

Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Resultat
857271 21-08-2021 09:30 U11 piger (5mands) / Pulje 1 Hover Idrætsforening 2 - Hover Idrætsforening 1 -
857272 21-08-2021 09:30 U11 piger (5mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Uldum Idrætsforening -
857277 21-08-2021 09:30 U13 piger (8mands) / Pulje 1 Sole Idrætsforening - Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening -
857278 21-08-2021 09:30 U13 piger (8mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Give Fremad -
857289 21-08-2021 09:55 U12 drenge (8mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub 1 - Seest Boldklub -
857235 21-08-2021 10:00 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 1 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 -
857236 21-08-2021 10:00 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Hatting-Torsted Fodbold - Lund Idrætsforening 2 -
857273 21-08-2021 10:00 U11 piger (5mands) / Pulje 1 Hover Idrætsforening 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857274 21-08-2021 10:00 U11 piger (5mands) / Pulje 1 Uldum Idrætsforening - Hover Idrætsforening 2 -
857237 21-08-2021 10:10 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Lund Idrætsforening 3 -
857238 21-08-2021 10:10 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Lund Idrætsforening 1 -
857279 21-08-2021 10:10 U13 piger (8mands) / Pulje 1 Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857280 21-08-2021 10:10 U13 piger (8mands) / Pulje 1 Give Fremad - Sole Idrætsforening -
857914 21-08-2021 10:20 U6 - mix (3mands) / Pulje 1 Isenvad Sport og Fritid 2 - Isenvad Sport og Fritid 1 -
857915 21-08-2021 10:20 U6 - mix (3mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Løsning IF -
857662 21-08-2021 10:25 U8 drenge (5mands) / Pulje 1 Dalby Gymnastikforening 2 - Dalby Gymnastikforening 1 -
857663 21-08-2021 10:25 U8 drenge (5mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening - Højen G & U -
857239 21-08-2021 10:30 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Hatting-Torsted Fodbold -
857240 21-08-2021 10:30 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 2 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 -
857291 21-08-2021 10:35 U12 drenge (8mands) / Pulje 1 Seest Boldklub - Grejs-Dalen Idrætsklub 2 -
857241 21-08-2021 10:40 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 3 - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857242 21-08-2021 10:40 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 1 - Hatting-Torsted Fodbold -
857275 21-08-2021 10:50 U11 piger (5mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Hover Idrætsforening 2 -
857276 21-08-2021 10:50 U11 piger (5mands) / Pulje 1 Hover Idrætsforening 1 - Uldum Idrætsforening -
857281 21-08-2021 10:50 U13 piger (8mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Sole Idrætsforening -
857282 21-08-2021 10:50 U13 piger (8mands) / Pulje 1 Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening - Give Fremad -
857916 21-08-2021 10:50 U6 - mix (3mands) / Pulje 1 Isenvad Sport og Fritid 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857917 21-08-2021 10:50 U6 - mix (3mands) / Pulje 1 Løsning IF - Isenvad Sport og Fritid 2 -
857243 21-08-2021 11:00 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 2 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 -
857244 21-08-2021 11:00 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857245 21-08-2021 11:10 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 3 - Lund Idrætsforening 1 -
857246 21-08-2021 11:10 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Hatting-Torsted Fodbold - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 -
857290 21-08-2021 11:15 U12 drenge (8mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub 1 -
857664 21-08-2021 11:15 U8 drenge (5mands) / Pulje 1 Dalby Gymnastikforening 1 - Lund Idrætsforening -
857665 21-08-2021 11:15 U8 drenge (5mands) / Pulje 1 Højen G & U - Dalby Gymnastikforening 2 -
857918 21-08-2021 11:20 U6 - mix (3mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Isenvad Sport og Fritid 2 -
857919 21-08-2021 11:20 U6 - mix (3mands) / Pulje 1 Isenvad Sport og Fritid 1 - Løsning IF -
857247 21-08-2021 11:30 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857248 21-08-2021 11:30 U7 drenge (3mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening 2 - Lund Idrætsforening 3 -
857265 21-08-2021 11:40 U9 drenge (5mands) / Pulje 1 Seest Boldklub - Hover Idrætsforening 1 -
857266 21-08-2021 11:40 U9 drenge (5mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Hover Idrætsforening 2 -
857292 21-08-2021 11:40 U12 drenge (8mands) / Pulje 1 Seest Boldklub - Grejs-Dalen Idrætsklub 1 -
857294 21-08-2021 12:05 U12 drenge (8mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub 2 - Seest Boldklub -
857666 21-08-2021 12:05 U8 drenge (5mands) / Pulje 1 Lund Idrætsforening - Dalby Gymnastikforening 2 -
857667 21-08-2021 12:05 U8 drenge (5mands) / Pulje 1 Dalby Gymnastikforening 1 - Højen G & U -
857267 21-08-2021 12:30 U9 drenge (5mands) / Pulje 1 Hover Idrætsforening 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub -
857268 21-08-2021 12:30 U9 drenge (5mands) / Pulje 1 Hover Idrætsforening 2 - Seest Boldklub -
857293 21-08-2021 12:30 U12 drenge (8mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub 2 -
857269 21-08-2021 13:00 U9 drenge (5mands) / Pulje 1 Grejs-Dalen Idrætsklub - Seest Boldklub -
857270 21-08-2021 13:00 U9 drenge (5mands) / Pulje 1 Hover Idrætsforening 1 - Hover Idrætsforening 2 -