Advarsel

Indberet resultat

Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Resultat
863435 03-10-2021 10:00 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 -
863436 03-10-2021 10:00 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jyderup Boldklub 1 - Jyderup Boldklub 2 -
863781 03-10-2021 10:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 3 Slagelse B&I 1 - Benløse IF 1 -
864795 03-10-2021 10:00 5-mands - U9 piger - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Lynge-Broby IF - Køge BK -
863437 03-10-2021 10:20 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Mørkøv IF - Holbæk B&I 1 -
863438 03-10-2021 10:20 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Holbæk B&I 2 - Jyderup Boldklub 1 -
863772 03-10-2021 10:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 RB 06 2 - Holbæk B&I 3 -
863784 03-10-2021 10:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 3 Skælskør B&I - Slagelse B&I 1 -
863819 03-10-2021 10:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 6 Fk Odsherred - FK Sorø Freja 2 -
864829 03-10-2021 10:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 5 Tømmerup - Kirke Helsinge IF -
863439 03-10-2021 10:40 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jyderup Boldklub 2 - Mørkøv IF -
863440 03-10-2021 10:40 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jyderup Boldklub 1 - Holbæk B&I 1 -
863822 03-10-2021 10:40 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 6 Mørkøv IF - Fk Odsherred -
863544 03-10-2021 10:45 3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Raklev G&I 1 - Slagelse B&I 1 -
863441 03-10-2021 11:00 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Jyderup Boldklub 2 - Holbæk B&I 2 -
863442 03-10-2021 11:00 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub 1 -
863823 03-10-2021 11:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 6 FK Sorø Freja 2 - Hørve IF -
863764 03-10-2021 11:05 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 RB 06 1 - Holbæk B&I 1 -
863443 03-10-2021 11:20 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Jyderup Boldklub 2 -
863444 03-10-2021 11:20 3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Holbæk B&I 2 - Mørkøv IF -
863538 03-10-2021 11:20 3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Holbæk B&I 2 - Tuse IF -
863825 03-10-2021 11:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 6 Fk Odsherred - FK Sorø Freja 1 -
863547 03-10-2021 11:30 3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 2 Raklev G&I 1 - FC Storebælt 1 -
863827 03-10-2021 11:40 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 6 FK Sorø Freja 1 - Mørkøv IF -
863829 03-10-2021 12:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 6 Fk Odsherred - Hørve IF -
865054 03-10-2021 12:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Fuglebjerg IF 1 - St. Merløse -
865055 03-10-2021 12:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Vemmelev - FS Hashøj -
865056 03-10-2021 12:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Næstved IF - Fuglebjerg IF 1 -
865057 03-10-2021 12:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 St. Merløse - Vemmelev -
863638 03-10-2021 12:30 5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Benløse IF - Holbæk B&I -
865028 03-10-2021 12:30 3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. / Pulje 3 Slagelse B&I 2 - FS Hashøj -
865058 03-10-2021 12:40 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 FS Hashøj - Næstved IF -
865059 03-10-2021 12:40 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Vemmelev - Fuglebjerg IF 1 -
863592 03-10-2021 12:50 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Roskilde Boldklub - Holbæk B&I -
863639 03-10-2021 12:50 5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 VG Fodbold - Roskilde Boldklub -
863796 03-10-2021 12:50 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 4 FS Hashøj - Slagelse B&I 2 -
865060 03-10-2021 13:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 FS Hashøj - St. Merløse -
865061 03-10-2021 13:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Næstved IF - Vemmelev -
863642 03-10-2021 13:10 5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Holbæk B&I - VG Fodbold -
865062 03-10-2021 13:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Fuglebjerg IF 1 - FS Hashøj -
865063 03-10-2021 13:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 St. Merløse - Næstved IF -
863799 03-10-2021 13:35 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 4 Lynge-Broby IF 1 - FS Hashøj -
863586 03-10-2021 14:10 3-mands - U8 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Tuse IF 1 - Rørvig IF 2 -
863648 03-10-2021 14:10 5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Benløse IF - Roskilde Boldklub -
863600 03-10-2021 14:20 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 1 Vipperød - Roskilde Boldklub -
863804 03-10-2021 14:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. / Pulje 4 Benløse IF 2 - FS Hashøj -